• Międzynarodowy Dzień Postaci  z Bajek.

Międzynarodowy Dzień Postaci  z Bajek to święto, które  przypada 5 listopada, w rocznicę urodzin Walta Disney’a. Dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z uczniami klasy I –III uczciły to  święto czego dowodem były piękne stroje,  dzieci prezentowały je i tańczyły w rytm bajkowych piosenek.  Uczestniczyły również  w konkursach i quizach oraz rozwiązywały zagadki. Ten wyjątkowy dzień był doskonałą okazją do świetnej zabawy.

• DZIEŃ MAMY I TATY

Z okazji Dnia Mamy i Taty Przedszkolaki przygotowały dla Rodziców niespodziankę w postaci części artystycznej. Dzieci wyrecytowały wiersze, zaśpiewały piosenki, a także zagrały na instrumentach. Zgromadzeni Rodzice otrzymali od swoich pociech laurki wraz z najlepszymi życzeniami. Wszyscy będą mile wspominać ten dzień.

• WIDOWISKO PRZYRODNICZE

1 czerwca w naszej szkole odbyło się widowisko przyrodnicze, pt. „Zdrowiei ekologia”. Organizator widowiska było Studio Inicjatyw Profilaktyczno- artystycznych „Szafir”
        z Krosna. Miało ono na celu przekazanie, w przyjazny dla dzieci sposób, treści dydaktycznych, takich jak: właściwe odżywianie, higiena osobista, relacje rówieśnicze, świat multimediów, uprawianie sportu, problemy ochrony środowiska. Dzieci bardzo dobrze bawiły się na przedstawieniu, scenki z Żabą i Bocianem w rolach głównych przypadły im do gustu. Podczas spektaklu nie zabrakło także komicznych scenek, wspólnie śpiewanych piosenek oraz konkursów,
        w których uczniowie mogli wygrać słodkie upominki.